Wyślij sms o tresci WNIOSEK na nr 7257 (2,46zł za sms)  zadzwoń 70 840 80 45 – 24/7 Zadzwoń

Dlaczego Kraków to dobre miasto na romantyczny weekend we dwoje?

Tel: 70 840 80 45

Wyślij sms o Treści WNIOSEK na nr 7257

Błyskawiczna pożyczka online. Pożyczka na sms dostępna w 15 minut oraz pozyczka online złożona przez formularz. 

Dlaczego Kraków to dobre miasto na romantyczny weekend we dwoje?

Kraków to najczęściej odwiedzane przez turystów miasto w Polsce, ale plasuje się także w czołówce miast europejskich. Poza licznymi atrakcjami, miejscami rozrywki czy śladami dumnej, polskiej historii, to doskonałe miejsce na romantyczny wyjazd ze swoją drugą połówką. Na mapie Krakowa znajdziesz mnóstwo kameralnych, przytulnych zaułków, lokali czy zielonych zakątków, dzięki którym spędzisz miłe chwile we dwoje w nieco innym wydaniu niż na co dzień. Na czym polega ta magia?

W Krakowie wystarczy nawet spacer z romantyczną kolacją

Cały urok tego miasta tkwi w jego architekturze i układzie. Pełno tu doskonale zachowanych lub odnowionych perełek pochodzących z epoki średniowiecza, renesansu czy baroku. Już sam Rynek Główny i brukowane uliczki wokół niego to idealna przestrzeń na spokojne przechadzki, a Wzgórze Wawelskie Bazylika Mariacka to doskonałe tło dla kameralnego posiłku przy lampce wina. Po całym Starym Mieście Krakowa rozsiane są bowiem liczne bary i restauracje, w których skosztujesz kuchni z różnych stron świata.

Krakowską starówkę otaczają słynne planty, na którym stworzono niemal bajkowy klimat – zwłaszcza wieczorną porą. Jeśli chodzi o dogodny parking, Kraków jest pod tym względem bardzo przystępny. W okolicy centrum znajdziesz strzeżone, płatne miejsca postojowe objęte całodobowym monitoringiem. Możesz zostawić tu samochód nawet na cały weekend!

Kraków także dla bardziej oryginalnych

Jeśli poza malowniczą scenerią chcesz zapewnić wam wyjątkowe atrakcje, w Krakowie masz kilka ciekawych możliwości. Rejs barką po Wiśle, piknik na Błoniach czy lot balonem z panoramą na cale miasto i nie tylko to kilka z atrakcji, od których roi się w stolicy Małopolski. Jeśli oboje lubicie spacerować, dobrym pomysłem może być wycieczka na jeden z krakowskich kopców, np. Kopiec Kościuszki lub Piłsudskiego. Oglądane z tej perspektywy zachody słońca docenia każdy, kto przynajmniej raz ich doświadczył.

Jeżeli zdecydujesz się zarezerwować tutaj płatny parking, Kraków-Centrum to najlepsza opcja. Miejsca postojowe obsługiwane przez grupę Interparking znajdują się tuż pod Wawelem. To idealne rozwiązanie również dlatego, że ścisłe centrum miasta jest niedostępne dla zwykłego ruchu samochodowego, zwłaszcza dla osób przyjezdnych. Parking strzeżony znajduje się natomiast tuż za tą strefą, w bliskim sąsiedztwie starego miasta. Zarezerwuj miejsce z wyprzedzeniem i ciesz się niczym niezmąconym weekendem we dwoje!

Facebook
LinkedIn
Twitter
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *